Nachádzate sa tu
Rozlúčka s bratmi šiestakmi
V utorok 10. júna 2014 sa v seminári konal rozlúčkový večer s bratmi šiestakmi v priestoroch seminárnej záhrady. Po vešperách sa celé seminárne spoločenstvo rozlúčilo nielen s bratmi šiestakmi, ale aj s celým akademickým rokom tradičným spôsobom – opekačkou. Na príprave sa už od popoludnia podieľali bohoslovci s otcom prefektom a niektorými rehoľnými sestrami.
Všetci sa spoločne zabavili pri chutnom jedle a pri spomienkach na uplynulé obdobie spoločného seminárneho života.
Patrik Špánik
foto: Michal Martinka

